FAQ – najczęściej zadawane pytania

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?

Popularne pytania i odpowiedzi

Pieniądze za sprzedaż mieszkania, domu lub działki przelewamy bezpośrednio podczas aktu notarialnego.

W większości przypadków tak, pieniądze za sprzedaż nieruchomości mogą wypłacone zostać w gotówce.

Tak, sprzedaż mieszkania z hipoteką jest jak najbardziej możliwa.

Tak, kupujemy mieszkania w każdym stanie.

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę na terenie Warszawy i okolic. DomAgent.pl to także wyspecjalizowany zespół skupiający się na pomocy osobom fizycznym i firmom posiadającym nieruchomości, które mają problemy z zadłużeniem w Warszawie. Oferujemy szereg usług pomagających Klientom w rozwiązywaniu tych problemów i znajdowaniu odpowiednich rozwiązań.

DomAgent.pl posiada zespół ekspertów, którzy doskonale radzą sobie z prawnymi i finansowymi aspektami zadłużonych nieruchomości. Ściśle współpracujemy z Klientami, aby ocenić sytuację, zapewnić wskazówki dotyczące potencjalnych rozwiązań i podjąć niezbędne kroki w celu rozwiązania problemów związanych z zadłużeniem nieruchomości.

Tak, DomAgent.pl może pomóc Ci w zakupie nieruchomości, po pozbyciu się problemów z zadłużeniem. Mamy dogłębną wiedzę na temat lokalnego rynku i możemy pomóc w poruszaniu się przez zawiłości związane z nabyciem nieruchomości. Nasza wiedza fachowa gwarantuje podjęcie świadomej decyzji.